четвер, 11 січня, 2018, 6:25 Світ
Путін готує нові напади на демократичні інститути США та Європи, – доповідь експертів Сенату
Президент Росії Володимир Путін. Фото: ZIK/EPA-EFE/KIRILL KUDRYAVTSEV/Архівне фото
Президент Росії Володимир Путін. Фото: ZIK/EPA-EFE/KIRILL KUDRYAVTSEV/Архівне фото

Росія активізує зусилля, спрямовані на втручання в американські та європейські вибори, тому Вашингтон має посилити реакцію на ці дії.

Такі рекомендації містить поширена 10 січня доповідь експертів комітету з питань міжнародних відносин Сенату США, – передають Крим.Реалії.

Звіт містить також інші рекомендації для протидії тому, що в тексті названо «майже двадцятирічним нападом російського президента Володимира Путіна на демократичні інститути, загальнолюдські цінності та верховенство закону в усій Європі та у своїй власній країні».

Доповідь висвітлює зусилля європейських урядів щодо протидії політиці Кремля. Як вважають автори документа, США мають створити єдиний урядовий орган для координації реакції на операції Москви, зокрема, оприлюднюючи активи, які кремлівські чиновники та пов’язані з ними бізнесмени зберігають на Заході.

Читайте також: Дипломат розповів про перспективу Третьої світової війни

Інші рекомендації передбачають тіснішу роботу з союзниками США в Європі щодо спільного підходу до стримування Росії та кіберзагроз, наполягаючи на тому, щоб соціальні медіа, такі як Facebook чи Twitter, були прозорішими в питанні політичної реклами. Окремим пунктом є зусилля для скорочення європейськими споживачами імпорту російського газу та нафти.

Автори звіту також критикують адміністрацію президента Дональда Трампа, стверджуючи, що її реакція лише заохотила Москву.

Читайте також: У Росії вже не приховують своїх планів щодо України на 2018 рік

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 04:59 :45