четвер, 11 січня, 2018, 20:41 Політика
Не треба мати всю країну за дурнів, – Гриценко про зустріч Луценка із Коломойським

Коментуючи цю випадкову зустріч Генерального прокурора Луценка, яка відбулася, за його словами, тоді, коли він йшов по вулиці та зустрів Коломойського, хочу сказати, що не треба тримати за дурнів всю країну.

Про це в ефірі програми Vox  populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат кількох скликань, колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко, відповідаючи на іронічне запитання глядачки, «чи відтепер всім майбутнім кандидатам у президенти необхідно проходити медогляд в Амстердамі та випадково зустрічатися з Коломойським».

«Ця, начебто випадкова зустріч Генерального прокурора Луценка, яка відбулася, за його словами, тоді, коли він йшов по вулиці та зустрів Коломойського, та не треба ж тримати за дурнів всю країну!

Я вже не говорю про те, що Луценко належить до найвищого керівництва країни і вони всі розказують нам казки, зокрема, починаючи від Петра Олексійовича і далі. Вони розказують, які хороші реформи, зокрема медичну. Але чомусь на медогляд Генпрокурор їде в іншу державу – Голландію? Чому він не проходить його тут? Він не довіряє своє здоров’я нашим лікарям? А як тоді бути сорока мільйонам?», – дивується Анатолій Гриценко.

Гість програми каже, що це підтверджує те, що урядовці брешуть громадянам.

«Насправді вони не довіряють своїй власні країні, вони живуть десь там. А щодо зустрічі із Коломойським, то припустити, що це випадковість, то я не знаю, на кого розрахована така неправда. Очевидно там йшлося не про те, яким чином краще реформувати країну, яким чином забезпечити права людей на справедливий суд і так далі. Очевидно, що йшли розмови у режимі наперстків: хто кому та які підпише понятійні угоди, хто кому забезпечить телебачення під час виборів та хто забезпечить грошима», – припустив Анатолій Гриценко.

Екс-міністр оборони України додав, що сам факт такої зустрічі викликає огиду і несприйняття нормальних людей.

«Про що і свідчить питання глядачки. Особисто я Коломойського ніколи в очі не бачив, ніколи із ним не спілкувався ні наживо, ні по телефону. Та й бажання такого немає!»,– зазначив Гриценко.

Як повідомлялося, українські студенти зустріли в Амстердамі генерального прокурора України Юрія Луценка та олігарха Ігоря Коломойського. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 13:42 :38