четвер, 11 січня, 2018, 16:59 Регіони
На Прикарпатті оштрафували білорусів за георгіївську стрічку

Учора, 10 січня, білоруських туристів з «колорадською» символікою затримав депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Марійчин з ветеранами АТО.

Про це повідомляє «КУРС».

Депутат Івано-Франківської облради Андрій Марійчин, який мешкає в Яблуниці неподалік курорту «Буковель», змусив поважати Україну туристів з Білорусі, які приїхали в Карпати з символікою проросійських бойовиків. 

Туристи прикріпили «колорадську» стрічку на лобове скло автомобіля «Мерседес Віто» і на прохання Андрія Марійчина зняти її відмовлялися. У машині були три чоловіки і дві жінки. Марійчин зняв номери з автомобіля, щоб порушники не втекли,  викликав поліцію й друзів – ветеранів АТО.

Причому поліцейським довелося пояснювати, що георгіївська стрічка в Україні законодавчо заборонена з червня 2017 року і за її використання передбачено штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

За постановою поліції суддя Яремчанського міського суду Андрій Іванов ухвалив рішення про максимальний штраф для порушників – 2550 грн (150 неоподатковуваних мінімумумів). 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 07:20 :17