четвер, 11 січня, 2018, 14:15 Регіони
Міськрада на Волині скасувала рішення про платний проїзд дітей із багатодітних сімей

Після втручання прокуратури Нововолинська міська рада скасувала рішення про запровадження платного проїзду дітей з багатодітних сімей.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, у листопаді минулого року прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду з позовом до Нововолинської міської ради. Стражі закону вимагали визнати протиправним та скасувати рішення про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

Цим рішенням було затверджено перелік категорій громадян, яким будуть додатково, окрім держзамовлення на соціально значущі послуги, надаватись безоплатно та бездотаційно послуги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах (при пред’явленні відповідного посвідчення) в режимі маршрутного таксі. У підпункті сьомому пункту першого вказано, що діти з багатодітних сімей будуть сплачувати кошти за проїзд, як діти шкільного віку.

Проте, статтею 13 Закону України «Про охорону дитинства» визначено, що дітям з багатодітних сімей надається пільга на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі) за наявності посвідчення встановленого зразка.

Таким чином, рішення міськради в частині встановлення платного проїзду дітям з багатодітних сімей суперечило вимогам чинного законодавства України й прокурори в суді наполягали на його скасуванні.

Нововолинська міська рада внесла зміни в оскаржуване прокуратурою рішення, добровільно виконавши вимоги прокурорів. Відтак, провадження в справі судом закрито.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 13:23 :21