Новини » Політика 11 січня, 2018, 15:20
Мін’юст оголосив результати конкурсу на посади у директорат з прав людини
Міністерство юстиції України. Фото: УНІАН
Міністерство юстиції України. Фото: УНІАН

Конкурсна комісія для проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України не визначила кандидатів на зайняття п’яти вакантних посад.

Як пише «Українське право», вакантними залишаються такі посади: керівника експертної групи з прав людини, керівника експертної групи з правової освіти, керівника експертної групи з доступу до правосуддя, керівника експертної групи з правової обізнаності і керівника експертної групи з правової роботи Директорату.

Раніше Міністерство юстиції оголосило конкурси на зайняття дев’яти вакантних посад керівників експертних груп та на одну вакантну посаду державного експерта експертної групи.

Зазначимо, переможцем конкурсу та першим за рейтингом кандидатом на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції стала Юлія Зайченко.

Переможцем конкурсу на посаду генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності став Владислав Власюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 02:03 :26