середа, 10 січня, 2018, 14:22 Регіони
В Івано-Франківську проведуть енергетичну модернізацію семи закладів освіти

В Івано-Франківську енергетична модернізація закладів освіти у співпраці з міжнародною компанією НЕФКО продовжується і цього року. Перший етап включає 7 закладів. З них у трьох дитячих садочках роботи практично завершено, а ще за чотирма адресами – розпочнуть орієнтовно у березні.

Про це сьогодні, 10 січня, повідомив власкор IA ZIK. 

Одним з ключових об’єктів, де роботи зараз на завершальній стадії – ДНЗ № 16 «Сонечко», що на вулиці Короля Данила. Тут вже завершено утеплення фасаду, заміну вікон, встановлено вентиляційну систему. Зараз тут працюють над встановленням індивідуального теплового пункту.

Фінішують також ще два дитячі садочки – ДНЗ №18 «Зернятко», що на вулиці Івана Павла ІІ та ДНЗ №33 «Кристалик» – вулиця Вовчинецька. У цих закладах також завершують останні штрихи з комплексного утеплення: утеплення фасадів, заміна вікон та дверей.

У 2018 році завдяки гранту заплановано енергетичну модернізацію у навчально-реабілітаційному центрі, що на вул. Хоткевича, 52а. Окрім того, в дитячих садочках № 23 «Дударик» (вул. Сухомлинського), № 36 «Віночок» (вул. Целевича) та № 4 «Калинова сопілка» (вул. Вовчинецька). За цими адресами замінять вікна, двері та утеплять фасади. Вже провели всі тендерні процедури та розпочали підготовку до старту робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 04:13 :38