середа, 10 січня, 2018, 11:11 Регіони
У Тернополі через електронні квитки страйкують водії маршруток
Страйк перевізників у Тернополі. Фото: te.20minut.ua
Страйк перевізників у Тернополі. Фото: te.20minut.ua

Сьогодні, 10 січня, у Тернополі перевізники влаштували страйк. Чимало автобусів не вийшли на маршрути, деякі автобуси стоять вздовж доріг.

У міській раді прокоментували страйк. За словами чиновників, водіїв не влаштовує введення електронного квитка й посилення контролю за обігом коштів.

«Водії приватних маршруток організовували страйк через запровадження у Тернополі європейської моделі функціонування громадського транспорту. Їх не влаштовує, що з електронною системою оплати за проїзд вони позбавлені можливості працювати з готівкою. Адже стане точно відомо, скільки людей з пільгами скористалися громадським транспортом і скільки за це коштів повинна відшкодувати міська рада перевізникам», – зазначили у міській раді.

Люди в очікуванні маршруток на зупинці громадського транспорту в Тернополі. Фото: te.20minut.ua
Люди в очікуванні маршруток на зупинці громадського транспорту в Тернополі. Фото: te.20minut.ua

У муніципалітеті також повідомили, що водії вимагають підвищення вартості проїзду для всіх пасажирів до 6 грн.

«Тернопільська міська рада категорично виступає проти страйку, який може призвести до накладання на перевізників штрафних санкцій і аж до розірвання з ними угод», – йдеться у повідомленні.


Як інформувала IA ZIK, у Тернополі запровадили розрахунок електронним квитком у громадському транспорті.

Водночас можна сплачувати готівкою, при цьому вартість проїзду на 1 грн дорожча – 5 грн у маршрутці й 4 грн у тролейбусі. 

Напередодні міська рада звернулася у контролюючі служби та правоохоронні органи, щоб перевірити діяльність усіх перевізників міста. Причиною стали скарги пасажирів, що водії маршруток при оплаті готівкою не видають квитки або видають інші квитки, аніж ті, які друкують через валідатор. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 08:21 :31