середа, 10 січня, 2018, 18:50 Суспільство
У Миколаєві вирішили подбати про комфортний переїзд відпочивальників до моря

Біля залізничного вокзалу Миколаєва обладнають автостанцію, щоб зробити перевезення пасажирів у курортні зони більш зручним.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

«За ініціативою облдержадміністрації біля залізничного вокзалу міста Миколаєва буде створено автостанцію для перевезення пасажирів у курортну зону. Це значно спростить дорогу до курортних зон Миколаївщини для туристів, які прибувають в область залізницею. Адже Миколаївська область є одним з найпривабливіших туристичних регіонів. Зокрема, такі напрями, як Коблево, Рибаківка, Очаків користуються неабияким попитом у туристів», – сказав заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи.

За його словами, створення автостанції біля залізничного вокзалу дасть змогу мінімізувати кількість пересадок і суттєво спростить шлях до курортних зон для гостей області.

Наразі профільний структурний підрозділ облдержадміністрації розпочав роботу з визначення місця для розташування автостанції та планування її структури.

Варто зауважити, що досі відпочивальникам доводилося добиратися до маршруток, які прямують у курортну зону, ще одним видом транспорту, що створювало серйозні незручності.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 04:19 :54