середа, 10 січня, 2018, 23:13 Політика
Ставнійчук: У світі зробили висновок, що наші олігархи не хочуть розвивати економіку України
Ставнійчук: У світі зробили висновок, що наші олігархи не хочуть розвивати економіку України
Ставнійчук: У світі зробили висновок, що наші олігархи не хочуть розвивати економіку України

У світі дійшли до висновку, що українські олігархи не хочуть розвивати українську економіку та будувати демократію. Зараз ми спостерігаємо заходи, які вживають США і європейські країни щодо перевірки активів українських олігархів. Країни Заходу вважають, що українських олігархів не повинно бути як таких.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила член Венеційської комісії (2009-2013рр) Марина Ставнійчук.

«Мені здається, що світова спільнота дуже серйозно аналізує всю ситуацію, яка відбувається з Україною. На початку року була заява Держдепу США, в якій висловили величезну стурбованість щодо імітації боротьби з корупцією в Україні.

А це офіційна позиція США. Тобто проблема дуже серйозна, на неї реагують США своєю офіційною позицією. На продовження цієї позиції посол США в Україні дала велику статтю в журналі Economist і теж запитує, чи готова українська влада рухатись вперед у свої реформах?», – зазначила Ставнійчук.

За її словами, світ, аналізуючи ситуацію в Україні, доходить до висновку, що українські олігархи не відіграли тієї ролі, яка мала бути ними відіграна для того, щоб розвивати економіку, будувати в країні демократію та створювати робочі місця. 

«Попри те, що вони мають величезні прибутки, попри те, що вони дбають про свої статки, багатії в Україні, на жаль, не долучилися до того, щоб в країні була сформована вільна економіка за однаковими правилами», – вважає юрист.

Зокрема, пані Ставнійчук припускає, що світ зараз стоїть на тій позиції, що українських олігархів як таких не повинно бути.

«Ми зараз спостерігаємо величезну кількість тих заходів, які вживають США і європейські країни щодо перевірки активів українських олігархів. Не виключаю, що це зачепить тих людей, які сьогодні перебувають при владі», – сказала гостя програми.

Читайте також: Ставнійчук прокоментувала скандал із роллю Гонтаревої у виведенні грошей Януковича

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 01:02 :10