Професор Лебединський: Весь світ зараз – русофоб, тому що Росія поводить себе, як мавпа з гранатою

Російський опозиціонер і музикант Олексій Лебединський. Фото: apostrophe.ua

Російський опозиціонер і музикант Олексій Лебединський зазначив, що у нього фобію до російського «духу» викликає «російська ненависть», яка поширюється на своїх.

Кремлівські пропагандисти «вселили туподовірливомуому народу», що «русофобія» – це ненависть до всього російського, але насправді це не так.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав російський опозиціонер і музикант Олексій Лебединський (Професор Лебединський).

«Давайте говорити зрозумілою російською мовою для початку, ок? Горобець – це пташка. Дельфін – це ссавець. А фобія – це не ненависть, а боязнь чогось», – написав він.

Музикант зазначив, що у нього фобію до російського «духу» викликає «російська ненависть», яка особливо поширюється на своїх – всіх тих, хто дійсно любить і переживає за Росію, хто реально хоче щось змінити на краще».

«І так, Росію дійсно боїться весь світ. Весь світ зараз – русофоб. І не тому, що Росія сильна і прогресивна, а тому, що Росія – мавпа з гранатою. Тому, що в Росії завжди всі гранати знаходяться в руках мавп. Ядерний чемодан – у параноїка і злочинця, ракети і танки – під командуванням вічно п’яних солдафонів радянського гарту, які вже давно крадуть зброю і продають хрін знає, кому. Скрізь бардак, плутанина, хаос і непередбачуваність дурних, заздрісних, жадібних і п’яних людей, в руках у яких зброя масового знищення. І той, хто зараз не русофоб – просто блаженний ідіот без інстинкту самозбереження», – заявив Лебединський.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News