Новини » Суспільство 10 січня, 2018, 17:49
Для дітей учасників АТО передали подарунки з Польщі

До Львівського прикордонного загону прибули зібрані у Польщі подарунки для дітей військових – учасників АТО.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Четвертий рік поспіль у Польщі проходить доброчинна акція «Свята без тата», спрямована на допомогу дітям з України, чиї батьки є учасниками бойових дій на Донбасі.

Організаторами акції є волонтери Громадської організації Ініціатива «Героям Майдану», що створена у Польщі мамою і донькою Галиною Андрушков та Вікторією Батрин.

Волонтерками зібрано для маленьких українців індивідуальні подарунки відповідно до їх віку. Кожен такий подарунок складається з солодощів, одягу, іграшок, шкільного приладдя тощо. До акції долучились усі небайдужі поляки та українці з усієї Польщі, а також Посольство України в Республіці Польща.

У цьому році благодійниками зібрано подарунки для 36 сімей загиблих та 18 важкопоранених прикордонників. Окрім подарунків для родин прикордонників організаторами акції зібрано понад 2000 подарунків родинам загиблих та пораненим військовослужбовцям ЗСУ.

Подарунки вже прибули до Львівського прикордонного загону, звідки вирушать по різних містах України, де проживають маленькі українці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 04:00 :16