Новини » Політика 10 січня, 2018, 22:06
Дії Президента є підставою для спецрозслідування, – Ставнійчук про ситуацію в енергетиці

Непрозоре формування цін на енергоносії в Україні має бути належно оцінене. Петро Порошенко з порушенням Конституції сформував склад НКРЕКП, який непрозоро вирішує питання цін на енергоносії. Мені здається, що це уже є підставою для спеціального кримінального розслідування.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила член Венеціанської комісії (2009-2013рр) Марина Ставнійчук.

«Для мене абсолютно очевидно, що всі питання, які пов'язані з непрозорим формуванням цін на енергоносії в Україні, з непрозорим постачанням енергоносіїв різних видів в Україну, мають бути належно оцінені», – зазначає Ставнійчук.

Зокрема, за її словами, якщо говорити про дії Президента Порошенка, у даному випадку варто почати з того, що ним було привласнено неналежні йому конституційні повноваження. 

«Ви знаєте, що в неконституційний спосіб він сформував склад НКРЕ, який у непрозорий спосіб вирішує питання цін на енергоносії в Україні. Мені здається, якщо вирішувати питання щодо відповідальності теперішньої влади, якраз у питанні енергоносіїв, то треба починати з того, наскільки чинним Президентом України було недобросовісно використано положення Конституції України. Якщо говорити відверто, то Президент порушив Конституцію, а це уже є підставою для спеціального кримінального розслідування», – переконана юрист.

Однак, на її думку, це неможливо зробити, допоки кожен з тих, хто сьогодні перебуває на керівних посадах в Україні, перебуває у своєму кріслі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 02:09 :07