середа, 10 січня, 2018, 19:50 Події
Бойовики «ДНР» захопили ще одне підприємство на Донеччині.

ПАТ «Мотор Січ» (Запоріжжя) заявляє про втрату контролю над активами Сніжнянського машинобудівного заводу (СМЗ), розташованого на окупованій бойовиками території Донеччини

Як повідомляє прес-служба компанії, підприємство не контролюється з 20 грудня 2017 року, акціонерам про це стало відомо лише 10 січня 2018 року, передає Depo.Донбас.

ПАТ відзначає, що рада директорів звернувся до відповідних державних органів.

«Органами акціонерного товариства вживаються заходи щодо забезпечення збереження активів даного підприємства», – сказано в повідомленні.

Як запевняють в компанії, втрата контролю над активами заводу в Сніжному не відіб’ється на виробничих планах підприємства.

«З огляду на, що СМЗ з 2014 року перебуває на тимчасово неконтрольованій території, ще раніше нами було розпочато роботу по організації виробництва продукції, що випускається СМЗ продукції на потужностях «Мотор Січ». На сьогоднішній день ця задача вирішена», – прокоментували в керівництво «Мотор Січі».

Сніжнянський машзавод спеціалізується на виробництві лопаток і дисків газотурбінних двигунів, перш було задіяно у виробництві 55 типів і модифікацій авіадвигунів.

Нагадаємо, в грудні 2017 року корпорація «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД) офіційно заявила про фактичну втрату контролю над виробничими активами металургійного комбінату, коксохімічного заводу і ПАТ «Екоенергія» в підконтрольному бойовикам Алчевську Луганської області.

Читайте також: Між бойовиками «ДНР» та «ЛНР» почалася нова війна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 12:57 :58