Новини » Події 9 січня, 2018, 17:30
Вибухи в Калинівці: Апеляційний суд виніс рішення в справі офіцера, звинуваченого у недбалості

Апеляційний суд визнав законним штраф 2,5 тис. гривень для військовослужбовця за недбалість, що спричинила вибух на арсеналі Міністерства оборони в Калинівці Вінницької області.

Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону.

Згідно з повідомленням, 4 січня Апеляційний суд Вінницької області залишив без задоволення апеляційну скаргу начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку.

У листопаді військовослужбовця у званні майора оштрафували на 2 465 гривень за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-15 (недбале ставлення до військової служби) Кодексу про адміністративні правопорушення.

Установлено, що зазначений офіцер на порушення статутних вимог 26 вересня 2017 року неналежно виконував свої службові обов’язки щодо здійснення контролю за станом пропускного режиму, дотриманням порядку допуску особового складу й техніки на адміністративно-господарську й технічну території 48-го арсеналу Міністерства оборони в Калинівці. Внаслідок цього працівники приватного підприємства здійснили, зокрема, переміщення заборонених легкозаймистих речовин і пожежонебезпечних предметів на технічну територію військової частини, де безпосередньо зберігалися боєприпаси.

Рішення Апеляційного суду Вінницької області є остаточним й оскарженню не підлягає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:44 :36