вівторок, 9 січня, 2018, 12:16 Львів
У Дрогобицькому районі правоохоронці звітуватимуть про боротьбу із злочинністю на засіданні РДА

Сьогодні, 9 січня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко під час апаратної наради доручив сектору взаємодії з правоохоронними органами підготувати звернення до Дрогобицького відділу поліції з приводу необхідності відновлення зруйнованих порушниками дорожнього руху знаків, обмежувачів руху, зокрема, на перехресті Вигода, що неподалік Дрогобича.

Зважаючи на  збільшення злочинності на Дрогобиччині порівняно з минулим роком, голова РДА дав доручення заслухати звіти місцевих правоохоронців на черговому засіданні колегії райдержадміністрації.

Також очільник району звернув увагу на діяльність робочої групи з питань аудиту земель сільськогосподарського призначення, доручивши активніше працювати з місцевими головами, депутатами, роз’яснюючи їм важливість і мету інвентаризації.

За вказівкою голови райдержадміністрації від початку року податкова інспекція разом з іншими службами проаналізують стан сплати акцизного податку підприємствами торгівлі району.

Відділ економіки та інвестицій отримав завдання опрацювати питання участі району у мікропроектах місцевого розвитку, залучивши до них якомога більше важливих сільських об’єктів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 06:02 :35