вівторок, 9 січня, 2018, 16:28 Світ
США опановують технології гібридної війни на прикладі України, – Магда
США опановують технології гібридної війни на прикладі України, – Магда
США опановують технології гібридної війни на прикладі України, – Магда

Війна між Україною та Росією є цікавою американським партнерам, адже так вони вивчають методи боротьби в умовах гібридної війни. Водночас, нам слід очікувати постачання зброї від США, а згодом, можливо, і від Канади.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловили політолог Євген Магда та редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

«У політичному сенсі США вигідно посилювати оборонний потенціал України. Я думаю, що про постачання наступальної зброї не йдеться навіть у фантазіях американських урядовців. Маю на увазі, що ударні вертольоти, танки, високоточне ракетне озброєння – все це Україна не отримає від Штатів», – переконаний політолог.

Євген Магда вважає, що стрілецьку зброю Україна може одержати від Канади.

«Я думаю, що зараз США опановують методи роботи гібридної війни. Так вони дають сигнал  союзнику Канаді, яка головуватиме у «Великий сімці». Вона ухвалила рішення, що до нас може надходити автоматична стрілецька зброя. Далі, ймовірно, нам надаватимуть ще серйозніші засоби захисту від Росії», – говорить Магда.

На думку редактора «РБК-Україна», рішення США про постачання зброї в Україну є абсолютно політичним.

«Я не бачу у цьому нічого поганого. Наші солдати навчаться користуватися сучасною зброєю. А от стосовно ударної зброї ситуація зовсім інша – її нам ніхто не дасть. Тут ми можемо розраховувати лише самі на себе. Адже світ не хоче боятися ще й України», – пояснює Сергій Щербина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 13:57 :02