Новини » Суспільство 9 січня, 2018, 23:21
Скандал у Запоріжжі: католицький священик вважає, що українцям потрібні батюшки на побігеньках

Ситуація з невідспівуванням загиблого немовляти у Запоріжжі могла статися у будь-якої конфесії, а не лише в Українській православній церкві (УПЦ).

Про це заявив у своєму відеокоментарі головний редактор католицького видання «Кредо», священик Римо-католицької церкви (РКЦ) Микола Мишовський, – повідомляють Українські Новини.

Головний редактор видання

За словами клірика РКЦ, у таїнствах Церкви має право брати участь лише та людина, яка належить до цієї Церкви. При цьому Мишовський підкреслив, що українці ставляться до Церкви як до одного з «філій бюро ритуальних послуг».

«Люди бажали б мати таких священиків на побігеньках: ми вам платимо – ви робіть, а не ставте ніяких питань... Прийшла людина до причастя – не запитуйте – чи готова вона чи ні, чи знає вона, що таке причастя, чи ні, вона ж прийшла! Чому ви їй не даєте?! Вона же хоче! Тим більше, якщо це дитина, – зазначив католицький священик. – Українське суспільство – нездорове, хворе. Українське суспільство хоче мати батюшок на побігеньках: ми вам башляемо – відправляйте (службу)».

Раніше блогер Сергій Рижков на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав про те, що примушувати священиків здійснювати обряди у церкві, до якої ти не маєш ніякого відношення, це те ж саме, що вимагати гроші у банку, вкладником якого ти не є.

У свою чергу журналіст Євген Селяков вказав на те, що якби УПЦ вела себе як УПЦ Київського патріархату, «вона б вже скрізь заявляла, що загибель дитини, «хрещеної» розкольниками, від самогубця, це таке знамення, що лише дурень може залишитися за Філаретом. Але ні, поки цих тез не бачив».

Читайте також, Принесиляльку: Попи та тітушки Києво-Печерської лаври погрожували журналістам

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 17:06 :18