вівторок, 9 січня, 2018, 16:54 Світ
Російський газопровід до Китаю досі залишається лише анонсом, – Магда

Союз між Росією та КНР не можна назвати надійним, він радше тактичний. Хоч світогляди двох країн і збігаються, проте РФ не поспішає будувати газову трубу в Китай.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Євген Магда.

«Замороження конфлікту, якого так прагне РФ, не віщує нічого позитивного. Тому що в Україні відбувається найбільш масштабний конфлікт на континенті за останні двадцять років. Не можна допустити, щоб доля мільйонів людей залишалася невизначеною», –  наголошує гість програми.

Росія добивається замороження війни на Донбасі, бо не може визнати своєї поразки, упевнений експерт.

«Кремль не може погодитися з тим, що Путін зробив помилку, а Крим і Донбас – це землі, які несуть збитки Росії. Не варто очікувати від Володимира Володимировича публічного каяття на очах у всього світу», – коментує політолог.

Гість студії підкреслює: Росія дуже часто хвалиться позитивними відносинами з Китаєм, проте реальних доказів їхнього союзу не афішує.

«Росія не втомлюється вихвалятися дружбою з КНР. Але газопроводу з Сибіру, який вони вже анонсували, досі нема, існує тільки проект. Я гадаю, що ці країни об’єднує прагнення до багатополярного світу. Тільки тут їхні інтереси збігаються. Водночас, відданими союзниками вони не є, швидше тактичними партнерами. Очевидно, світовий порядок дуже динамічний, а світ турбулентний, тому зважаючи на це, сказати, що Москва і Пекін розуміються з жесту, я не ризикну», – додає гість програми.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 12:59 :26