вівторок, 9 січня, 2018, 20:54 Суспільство
Доній: В Україні відбувається багато вбивств, подібних до справи Ноздровської

Проблема полягає в тому, що в Україні стається велика кількість подібних вбивств, до яких прикуто менше суспільної та медійної уваги, ніж до справи Ірини Ноздровської.

Таку думку висловив політолог Олесь Доній в ефірі програми «Voxpopuli» (щобудня о 19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

Коментуючи розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, політолог зазначив, що саме через увагу громадськості, і зокрема журналістів, є всі шанси, що справа буде розкрита.

«Можливо, справа Ноздровської вже розкрита, але потрібно дочекатися відкритого судового процесу. Натомість проблема не тільки у цій конкретній справі, а в тому, що в Україні стається велика кількість подібних вбивств, до яких прикуто менше суспільної та медійної уваги, і де не зосереджений такий масив правоохоронців», – наголосив Доній.

Політолог зауважив, що, спостерігаючи за цією справою, складається враження, що влада одразу ж зосередила значну кількість своїх ресурсів, зокрема правоохоронних, щоб під громадським контролем показати себе якомога краще.

Однак, додає він, принаймні зараз немає підстав ставити під сумнів основну версію слідства.

«Я намагався порівняти ситуацію в Україні з іншими країнами Європи і можу зазначити, що у нас відбувається в рази більша кількість вбивств на душу населення. А порівняно з деяким країнами, навіть у кілька десятків разів більша. З одного боку це свідчить про агресивність українського суспільства, а з іншого – про незахищеність українського громадянина», – підкреслив Олесь Доній. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 10:55 :51