Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 426

Дерев'янко: НАБУ створює цій владі величезну кількість проблем

НАБУ створює для цієї влади таку величезну кількість проблем, зокрема, юридичних, політичних, кримінальних та інших, що вона розуміє, що з одного боку не можна керувати ним вручну, але з іншого боку розуміє, що це єдиний для неї спосіб зберегтися при владі.

Таку думку у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив позафракційний народний депутат Юрій Дерев’янко.

Гість програми зазначив, що зі всіх правоохоронних органів є лише один – НАБУ, яким чинна влада не може керувати.

«І цей орган створює для цієї влади таку величезну кількість проблем, зокрема, юридичних, політичних, кримінальних та інших, що вона розуміє, що з одного боку не можна керувати ним вручну, але з іншого боку розуміє, що це єдиний для неї спосіб залишитися у владі. А особливо напередодні виборів, коли треба контролювати, хто буде «засівати» гречку, а хто роздаватиме гроші», – каже народний депутат.

Юрій Дерев’янко додав, що у правоохоронній системі правила є і змінювати їх не потрібно, натомість треба змінити людей, які там працюють.

«Правила у нас є! Просто люди, правоохоронці, які мають їх виконувати, вони не хочуть цього робити. Або ж вони виконують їх вибірково. Тобто в одному випадку вони можуть побачити правопорушення, а в іншому випадку – ні», – зазначив гість програми.

Разом з тим народний обранець наголосив, що чинна влада несе повну відповідальність за таку недовіру суспільства до правоохоронної системи, яка нині є у країні. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News