вівторок, 9 січня, 2018, 11:45 Регіони
Активісти презентували мапу громадської активності Луцька

Творча команда громадської організації «Молодіжна платформа» представила веб-ресурс LoginЛуцьк. Це –інтерактивна карта громадської активності Луцька, на якій кожен лучанин та гість міста зможе знайти існуючі в місті некомерційні громадські ініціативи та місця.

Про це IA ZIK повідомили у ГО «Молодіжна платформа».

Презентували сайт волонтер Корпсу миру зі США Еллісон Стонер, громадська діячка, адміністратор Молодіжного центру Волині Юлія Ткачук, веб-спеціаліст проекту «LoginЛуцьк» Микола Волочай та проект-менеджер «LoginЛуцьк», фотожурналіст Оксана Цимбалюк.

Автори проекту розповіли про ідею створення та мету сайту. LoginЛуцьк – це перша такого формату інтернет-платформа, яка зібрала в одному місці поділені на категорії громадські організації та публічні простори, які ведуть активну діяльність. Для зручності пошуку потрібної інформації організації та публічні місця поділені за категоріями. Сайт дозволяє швидше і краще комунікувати організаторам некомерційних заходів із аудиторією. Мова йде про можливість додавати свої заходи в календар LoginЛуцьк та розміщувати інформацію про себе у розділі «Локації»;

Під час презентації організатори заходу зазначили, що LoginЛуцьк відкритий до співпраці та запрошує громадські організації, активістів та організаторів некомерційних заходів долучатися до співтворення та роботи сайту, додаючи інформацію про свою діяльність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 13:46 :39