понеділок, 8 січня, 2018, 10:15 блоги Політика
Те, що колишній прес-секретар В’ячеслава Чорновола верзе в ефірах - це п'яний угар
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Я не так давно написав дуже жорсткий допис про нового голову Руху Кривенка, а він багатьох фінансово підтримує, очевидно й Понамарчука. З того часу той почав на мене бруд лити.

Мені ще десь давніше скинули посилання на ефір Понамарчука в Бацман. Тільки зараз прочитав - за голову схопився! Повний комплект маразму й п'яного угару. Мені якось начхати, що він там про мене написав, хоча дурості теж купа, по кожному пункту можна спростовувати. Тут історія дуже проста. Я не так давно написав дуже жорсткий допис про нового голову Руху Кривенка, а він багатьох фінансово підтримує, очевидно й Понамарчука. З того часу той почав на мене бруд лити. Хоча ні, було ще раніше, коли я про Савченко не дуже лагідно відгукувався, то ніби тоді вперше почав мене обзивати. До того все діаметрально навпаки розказував. Та не про мене мова.

Гидко, що ця людина пише й розказує всяку гидоту про В’ячеслава Чорновола. Понамарчук давним-давно спився, ще при Чорноволові, той пару разів мусив його з міліції витягувати (найгірша ситуація була, коли п'яний Дімка ледве олівцем не вибив око міліціонеру), але все жалів. Потім допився, ніби, й до інсульту, тепер ледве ходить. В тому епізоді в Кіровограді він теж напився до крайності й був просто завантажений на заднє сидіння автомобіля. Після загибелі Чорновола він лише шкутильгав навколо машини й шукав своє взуття... Чесно кажучи, в деталях навіть розбирати не хочеться. Зрештою, "потішу" ще Валентину Чорновіл (батькову сестру, вона особливо жорстко реагує на всяку брехню щодо В’ячеслава Чорновола). Хай може краще вона відповість алкоголіку.

Нагадаємо, у Вікіпедії, зокрема, зазначено: Дмитро Митрофанович Понамарчук (13 липня 1962, у м. Донецьку) — громадський діяч, журналіст. Беззмінній прес-секретар В’ячеслава Чорновола, керівник прес-центру кандидата у президенти України Віктора Януковича. 25 березня 1999 року лідер Народного Руху загинув у автокатастрофі. Дмитро, який був у тій машині, зазнав тяжких травм, але вже 9.09.1999 р. заснував Фонд вільних журналістів імені В’ячеслава Чорновола.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 13:47 :08