Новини » Спорт 8 січня, 2018, 9:47
Лідер збірної України з тенісу Олесандр Долгополов з перемоги розпочав турнір у Сіднеї

Перша ракетка України Олександр Долгополов виграв матч першого кола турніру серії Асоціації тенісистів-професіоналів АТР-250 у Сіднеї (Австралія).

Долгополов вийшов у друге коло турніру в Сіднеї / twitter.com/ayumiphotos

У стартовому поєдинку киянин Олександр Долгополов (на фото) у трьох сетах обіграв 55-у ракетку світу серба Віктора Троїцькі з рахунком 6:3, 6:7(8), 7:5.

Як повідомляє xsport.ua, матч тривав 2 години і 20 хвилин. За цей час українець зробив 13 ейсів, припустився дев’яти «подвійних» і реалізував шість брейк-пойнтів.

Таким чином, після вильоту з турніру в Брісбені на стадії 1/4 фіналу, українець зумів вийти до другого раунду Сіднея, де зіграє з четвертим сіяним італійцем Фабіо Фоньїні.

Відзначимо, що на цьому турнірі в минулому сезоні Долгополов поступився в першому раунді, а кращим досягненням українця в кар’єрі в Сіднеї є чвертьфінал, куди Олександр виходив тричі.

2019-08-20 04:23 :23