понеділок, 8 січня, 2018, 10:24 Суспільство
«Добрий ZIK» здійснив мрію мужньої матері

Доля Світлани В’ятської непроста. Жінка добре знає, як це боляче, коли зрікаються батьки та коханий хлопець. Вона, зовсім юна, не зробила аборту, а з малюком на руках, не маючи власного даху над головою, розпочала життя із початку.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

Для Світлани В’ятської її син – найбільший скарб. Та ще кілька років тому жінка не уявляла себе в ролі мами і зовсім не була готовою до народження дитини. Вона, після розлучення своїх батьків, дуже довго жила закордоном, у родині тата.

«Приблизно у дев’ять років я переїхала до батька. Мені здавалося, що він оточить мене любов’ю. Проте деколи бували настільки нестерпні моменти, що я хотіла потрапити в інтернат. Коли мені виповнилося шістнадцять – пішла з дому, жила протягом року на вулиці, потім знайшла роботу, ставала потрохи на ноги, закохалася, завагітніла. Батько дитини відмовився від малечі, тому ще перед народженням сина я хотіла повернутися в Україну, шукати підтримки у мами», – розповідає героїня проекту.

Проте додому жінка так і не доїхала. Адже просто на російсько-українському кордоні почалися пологи.

«З того, що мені відомо – Світлані було ніде діватися. Тому вона потрапила до нас, у Чернівецький дім малюка. Для неї всі події вилилися у стрес, того і грудне молоко пропало», – каже подруга Марія Андрусів.

Героїня програми звернулася з проханням про допомогу до рідної матері, але з’ясувалося, що у неї давно своя сім’я і жінці нецікаві проблеми доньки. Та одного дня доля таки усміхнулася і до центру почала навідуватися волонтерка Марта Левченко.

«Я дуже вдячна Марті. Вона стала для мене опорою та фінансовою підтримкою. Звісно, я теж не сиділа склавши руки. Залишала Олежика іншим мамам з центру, а сама працювала на багатьох роботах», – пригадує  Світлана В’ятська.

Так, заледве зводячи кінці з кінцями, Світлана прожила ще кілька років. Весь цей час Марта Левченко створювала будинок, де б могли жити покинуті жінки. І коли він був майже готовим, Світлана та син Олежик перші там оселилися.

«Ми переїхали у новенький, просторий і пустий дім. Потрохи все почало обростати меблями, затишком. Тут я відчула під ногами фундамент», – ділиться героїня проекту.

Це додало жінці впевненості у своїх силах. Тепер Світлана перебралася з центру у нову квартиру, яку тепер може собі дозволити.

«У мене почався новий, хороший етап у житті. Можу дозволити собі помріяти, серед найзаповітніших – відвідати новорічний Львів», – говорить героїня програми.

Довідавшись про історію Світлани, автори проекту не змогли стояти осторонь. Вони здійснили бажання мужньої матері, подарувавши їй можливість відчути чарівну атмосферу Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 02:03 :47