Новини » Суспільство 8 січня, 2018, 21:38
Андрухович: Новий роман я побачив як своєрідний серіал

Це роман про милосердя, про помилки судочинства та те, що судова система об’єктивно несе в собі несправедливість.

Таку думку висловив український письменник, перекладач Юрій Андрухович у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Письменник зазначив, що його новий роман «Коханці юстиції» вже повністю підготовлений і зараз готується до друку.

«У підзаголовку зазначено, що роман складається із восьми з половиною серій. Тобто остаточно я побачив цю книжку як своєрідний серіал, а можливо навіть скрипт для майбутнього кіно. Це дев’ять історій, хоча я охарактеризував їх як вісім з половиною, оскільки остання незавершена, і в ній з’являється інтрига, а розв’язки немає», – розповів письменник.

Можливо, додає він, майбутні читачі згодом підкажуть, чим насправді завершиться історія.

Автор спирався на історичні джерела, архіви, монографії істориків минулого, тому всі історії взяті з абсолютно реальних фактів.

«Об’єднує всі ці історії і робить їх єдиною лінією стосунки головного героя із правовою системою, із юстицією. Головні герої –це прототипи людей, які реально були в цьому світі, і які пішли з нього, маючи за собою шлейф обвинувачень у найстрашніших злочинах, щодо яких усі погодилися, що це мерзотники та негідники», – зазначив Андрухович.

Письменник пояснює, що, вибудовуючи дослідження, він намагався кожну з історій подати в несподіваному світі, щоб читач повірив, що насправді з героями вчинили несправедливо, що юстиція повелася жорстоко.

«Це роман про милосердя, про помилки судочинства та те, що судова система об’єктивно несе в собі несправедливість», – анонсував Юрій Андрухович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 04:22 :03