п'ятниця, 5 січня, 2018, 13:24 Економіка
Залишки газу у ПСГ України – найбільші за чотири роки
Підземне сховище газу. Фото: Укртрансгаз
Підземне сховище газу. Фото: Укртрансгаз

Завдяки зміні енергетичної стратегії Україна впевнено входить у 2018 рік, а залишки газу в підземних сховищах НАК «Нафтогаз» наразі є найбільшими за останніх чотири роки.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з головою правління НАК «Нафтогаз» Андрієм Коболєвим, відео якого розміщено на Facebook Глави держави.

«На щастя, після того, як енергетична стратегія була змінена, сьогодні ми з абсолютно твердою впевненістю входимо у новий 2018 рік», – сказав Порошенко.

Президент зазначив, що завдяки рішенню Стокгольмського арбітражу Україна зіскочила з газового гачка Газпрому, а озвучену Коболєвим кількість газу в підземних сховищах НАК «Нафтогаз» – більше 15 млрд кубів – назвав одним із найбільших залишків, з якими Україна входить у новий рік за останні чотири роки.

За словами Президента, запровадження ринкових тарифів і справедливих цін на газ, а також системи субсидій є складовими енергетичної безпеки держави, завдяки яким Україна здобула справжню енергетичну незалежність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 06:25 :16