Новини » Політика 5 січня, 2018, 20:46
Політтехнолог: В Україні Саакашвілі залишився варягом

Саакашвілі в Україні залишився чужим. Він залишився варягом. Людиною, яка не була сприйнята. От на нього покладали величезні надії, але не сталося того, чого очікував народ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Гість програми, коментуючи вирок суду в Тбілісі, який заочно засудив колишнього президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі до трьох років позбавлення волі, зазначив, що соціологічні опитування щодо виборів в Україна показують, що партія Міхеїла Саакашвілі не отримує бодай 3% голосів українських виборців.

«А що має статися, аби він пройшов, незрозуміло. Бо було дуже багато подій, зокрема, коли Саакашвілі позбавили громадянства, коли його не впускали в країну, навіть, коли він був головною темою новин, але рейтинг Саакашвілі не виріс», – заявив Раїмов.

Політолог Володимир Фесенко додав, що справді, порівняно із минулорічними даними, нинішній рейтинг Саакашвілі дещо нижчий.

«Партія «Укроп», наприклад, має більші рейтинги, аніж партія Міхеїла Саакашвілі», – акцентував Фесенко.

Водночас, політтехнолог Дмитро Раїмов зауважив, що в Україні Саакашвілі  «своїм» не став.

«Тут варто відзначити і фокус-групи, те, що говорять люди. А з того, що вони говорять очевидно, що Саакашвілі в Україні залишився чужим. Він залишився варягом. Людиною, яка не була сприйнята. От на нього покладали величезні надії, але не сталося того, що очікували. Тому й з огляду на це, його політичного майбутнього тут немає» – підсумував Дмитро Раїмов.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 21:07 :24