п'ятниця, 5 січня, 2018, 22:47 Політика
Політолог: Саакашвілі-політик продовжує боротьбу, але як людина він втомився

Міхеіл Саакашвілі хоче продовження активного політичного наступу на владу, його мета – стати прем'єр-міністром. Натомість українська влада була б рада з переїзду Саакашвілі до Нідерландів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володмир Фесенко.

«Політичні п'єси завжди пишуть багато авторів і у кожного свій сценарій. Тому як колись сказав Енгельс, виникає певний паралелограм інтересів, тобто, у кого воля або інтереси сильніші в ту сторону воно якось гнеться. От щодо Саакашвілі, чого прагне він. Ризикну виступити в ролі психоаналітика, хоча це не моя справа, але в даному випадку іншого інструментарію нема.

Мені здається, що як політик, безумовно, він хоче продовження активного політичного наступу на владу. Він озвучив мету – хоче стати прем'єр-міністром, тому що президентом навіть за умови наявності громадянства він не може стати, як і депутатом», – зазначив політолог.

Читайте також: Саакашвілі назвав перші свої п’ять кроків на посаді прем’єр-міністра України

За словами експерта, ця мета виглядає наразі дуже утопічною, але конкретною. Разом з тим пан Фесенко переконаний, що як людина, Саакашвілі втомився від всіх стресів та проблем, які він мав останні місяці. 

«Він би хотів трохи відпочити, але інстинкти політика все ж домінують. І тому, як політик він розуміє, якщо він відійде у сторону, якщо поїде на 2-3 місяці, його почнуть вважати зрадником, нібито це втеча і він кинув всіх своїх соратників. Він це розуміє і тому не може собі це дозволити», – розмірковує Фесенко.

Натомість, пан Фесенко вважає, що оптимальний варіант для грузинської і української влади, якщо б Саакашвілі сам поїхав у Нідерланди.

«Об'єднався б з родиною і залишився б там. Це зняло б головний біль для грузинського і українського правосуддя і для багатьох, зокрема і в нашій країні», – впевнений гість програми.

Читайте також: Президент Грузії засудив кримінальне переслідування Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 14:33 :57