п'ятниця, 5 січня, 2018, 11:40 Регіони
На Рівненщині визначили ліквідатора радіотехнічного заводу

У Рівненській ОДА провели нараду щодо стану справ на ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод».

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі ОДА.

Участь у засіданні взяли керівники обласної прокуратури, Фонду держмайна, виконавчої служби, ДФС, Нацполіції.

Як зазначалося під час наради, вже визначено ліквідатора підприємства, проведено інвентаризацію майна, відбулись збори кредиторів. Наразі регіональне відділення Фонду держмайна готує проведення реальної оцінки майна радіозаводу. Після того ліквідатор зможе продати інвестору з аукціону комплекс (цілий, або частинами) та погасити заборгованість перед кредиторами.

«З часу останньої нашої наради від 4 жовтня, є помітний прогрес у процесі повернення заводу в державну власність. Зокрема, у найбільш оптимістичних прогнозах про відчуження будемо говорити у березні. Це була б наша велика перемога для міста і області», – цитує прес-служба голову Рівненської ОДА Олексія Муляренка.

Гірше просувається вирішення питання щодо виселення розплідника тибетських мастифів. У вольєрах на території радіозаводу продовжують незаконно проживати 380 собак.

На них неодноразово скаржились місцеві мешканці. Рішення суду щодо вивезення собак не виконане. Тим часом, підприємець подав апеляцію на рішення суду, який ще в 2016 році зобов’язав його прибрати розплідник.

«10 місяців минуло, а «віз і нині там». Мені лишається незрозумілою така пасивність відповідальних осіб. Прошу прокуратуру з’ясувати питання виконання рішення суду. За цим фактом уже порушено кримінальну справу», – каже Олексій Муляренко.

Голова ОДА доручив своєму заступнику Ігорю Тимошенку створити робочу групу для координації всіх причетних структур.

Довідка IA ZIK.

 Рівненський радіозавод у 80-х роках минулого століття був одним з найкрупніших підприємств Рівненщини. Він мав унікальне обладнання, якого не було у всій Україні.

Продукція підприємства використовувалася у космічній галузі. Зараз на території підприємства розташований розплідник собак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-24 03:55 :29