п'ятниця, 5 січня, 2018, 10:56 Регіони
На Прикарпатті ліквідували Снятинський дитячий будинок-інтернат

На Прикарпатті рішенням сесії обласної ради ліквідовано Снятинський дитячий будинок-інтернат, його приєднано до Снятинського психоневрологічного інтернату.

Вихованці дитячого будинку-інтернату, які не досягли повноліття, з урахуванням побажань та пропозицій їх законних представників будуть переведені в Залучанський дитячий будинок-інтернат. Про це сьогодні, 5 січня, повідомив власкор IA ZIK.

«Діти з інвалідністю, які мешкають в Снятинському дитячому будинку-інтернаті, не повинні відчути змін в організації роботи у зв’язку з припиненням його діяльності», – наголосив в.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Віталій Яворський під час робочої поїздки у Снятинський район.

Департамент соціальної політики зі свого боку вживатиме всіх заходів для сприяння у працевлаштуванні працівників Снятинського дитячого будинку-інтернату. З цією метою частина працівників дитячого будинку-інтернату спільно з керівництвом департаменту відвідали інші інтернатні установи соціального захисту Снятинського району, мали можливість ознайомитися з умовами праці персоналу, проживання підопічних і вихованців.

Заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Людмила Непийвода відзначила позитивні зміни, які відбулися в Снятинському психоневрологічному та Залучанському дитячому будинках-інтернатах за останні роки. А  саме, значно покращено умови проживання підопічних та вихованців, їх догляд, організацію дозвілля і трудотерапію, а також створені комфортні умови праці для персоналу.

Що стосується інтернату в Залуччі, то тут в більшій мірі покращення умов перебування дітей – це заслуга волонтерів, які опікуються цим закладом. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 05:31 :49