Новини » Регіони 5 січня, 2018, 13:20
Москаль: Жодних міні-ГЕС у Мукачевому не допустимо
Фото: mukachevo.today
Фото: mukachevo.today

Очільник Закарпаття зазначив, що рішення міськради Мукачевого про будівництво міні-ГЕС буде скасовано в суді.

Обласна держадміністрація не допустить будівництва жодних міні-гідроелектростанцій у Мукачевому. Про це заявив  голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, – інформує прес-служба  ОДА.

«Мукачево одне з найвразливіших міст Закарпаття щодо можливих підтоплень, це показав і катастрофічний паводок 1998 року, коли в місті були зруйновані сотні будинків, і катастрофічний паводок 2001 року, і навіть останній паводок у грудні минулого року.

Тому не може бути навіть мови про будівництво на Латориці в межах міста міні-гідроелектростанцій, які штучно піднімуть рівень води й перешкоджатимуть швидкому проходженню паводкових хвиль. Закарпаття вже обпеклося на міні-ГЕС у гірських районах, це знає вся область. І коли мукачівська міськрада проводить таємні громадські слухання, які в ручному режимі дають добро на будівництво міні-гідроелектростанцій, і вже навіть готовий проект рішення про розробку детального плану для будівництва кількох міні-ГЕС, то в мене виникає запитання – наскільки жадібним треба бути, щоб заради наживи за рахунок «зеленого тарифу» наражати на небезпеку своїх мешканців?

Якщо мукачівська влада неспроможна захистити містян від міні-ГЕС із усіма наслідками, то це зробить обласна держадміністрація. У разі прийняття рішення про дозвіл на будівництво міні-ГЕС, воно буде оскаржене й скасоване в судовому порядку», – прокоментував Геннадій Москаль. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 12:48 :27