Новини » Політика

Медведчук був безпосередньо причетний до справи Гонгадзе, – Валерій Івасюк

З одного боку можна сказати, що ціль виправдовує засоби. Але я дуже боюся, що за цим сценарієм повернення Медведчука, стоїть велика авантюра.

Таку думку висловив заступник міністра охорони здоров’я України у 2007-2008 роках Валерій Івасюк в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK)

Валерій Івасюк зауважив, що саме завдяки втручанню в справу розслідування зникнення Гонгадзе вдалося вивести президента з-під впливу Росії. Натомість якби це сталося, і Кучма пішов би на третій президентський термін, то не треба було б сьогодні вести війну, адже Україна стала б провінцією Росії.

«Медведчук був безпосередньо причетний до справи Гонгадзе. Я це заявляю відповідально, адже коли дізнався про це, то змушений був просити політичного притулку в Британії. Я повернувся до України, коли переконався, що Леонід Кучма зрозумів, що був за крок до державної зради, але цього не зробив», – розповів Івасюк.

Щодо ж до Медведчука, додає аналітик, то його ім’я знову випливло в контексті українських реалій.

«Медведчук сьогодні виступає миротворцем, який, спілкуючись зі своїм кумом Путіним, повертає нам військових, які потрапили в полон. Із одного боку можна сказати, що ціль виправдовує засоби, але я дуже боюся, що за цим сценарієм повернення Медведчука, стоїть велика авантюра», – заявив Валерій Івасюк.

Він припускає, що функція Медведчука полягає в тому, щоб розгорнути сценарій винесення Конституції України на референдум. А це те, що сталося в Білорусі, Казахстані, і що може привести Україну на колінах до Москви. 

Читайте також: Медведчука намагаються повернути в український інформаційний простір

Loading...