п'ятниця, 5 січня, 2018, 9:47 блоги Політика
Чому ніхто не хоче помічати результатів роботи прокуратури?
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Майже ніхто з журналістів та блогерів якось надто усвідомлено не бажає помічати результатів прокуратури у боротьбі з корупцією.

3 січня прокуратура повідомила про затримання хабарників. І так майже щодня. Але вражають три речі:

  1. Майже ніхто з журналістів та блогерів якось надто усвідомлено не бажає помічати таких результатів прокуратури. Цього разу теж усі коментарі зводяться до того: де і як розкладали для обов’язкової фотофіксації вилучені купюри з хабара. Я теж не знаю, чому саме на тротуарі, може якась процесуальна норма існує, що хабар треба зафіксувати безпосередньо в місці отримання, не знаю. Про дебіляток, які наштампували висловлювань про «селфі на фоні...» навіть говорити зайве. Якщо воно нічого не тямить у процесуальних нормах, то це ще не гріх. Але якщо своє невігластво на люди виставляє, то це вже вища стадія тупості.
     
  2. Дивує, чому подібних затримань (з чітким виконанням норм процесуального права!) не бачимо від розрекламованого НАБУ. У них же набагато плідніше поле для діяльності – вся корупція нинішніх діячів від голови сільради до членів Кабміну. Те, що там корупційних схем хоч відбавляй, думаю нікого переконувати не варто. Пояснень може бути хіба два: або настільки невмілі, або умисно (з меркантильних чи політичних підстав) покривають корупціонерів.
     
  3. Якого ж біса в нас досі колосальна частина суспільства так примітивно ведеться на примітивну пропаганду про «прогресивних нових антикорупціонерів» та «старі неефективні й наскрізь корумповані органи». Якось наша «прогресивна» частина суспільства проспала реальну реформу, яка таки відбулася в прокуратурі. А деякі шахраї й далі користуються нашою всеїдністю...
Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 02:45 :24