Новини » Львів 5 січня, 2018, 9:26
Батьком дитини 12-річної дівчинки з Борислава виявився її 14-річний двоюрідний брат

Батьком дитини 12-річної дівчинки з Борислава (дівчинка чотири місяці тому народила дівчинку Діану) виявився двоюрідний брат Тані 14-річний Остап. Він також мешкає у Бориславі.

Про це «Високому замку» розповіла мама дівчинки пані Аня. 

За словами Ані, експертиза, яку проводила поліція, біологічного батька не виявила. Тести пройшли вітчим Тані Іван, її зведений і рідний брати. Потім ДНК-тест здав Володя, сирота, який живе з родиною, та рідний брат Ані – Михайло (мешкає на першому поверсі). Результат – жоден з них не є батьком дитини. Таня тим часом вперто мовчала і не зіззнавалася, хто батько. 

«У поліції сказали, якщо Таня не зізнається, визнаємо її неадекватною, а дитину заберемо. Тоді вона зізналася. Провели нову ДНК-експертизу, яка підтвердила, що це двоюрідний брат Тані – Остап. Йому 14 років. Він син мого брата Михайла від першого шлюбу». Хлопець з мамою та її співмешканцем живуть у Бориславі. 

Остап зізнався, як все було. Каже, надивилися фільмів для дорослих в Інтернеті…». 

Розповіла  пані Аня і про скандальні ток-шоу на одному з телеканалів, в яких вона, її донька Таня та інші члени родини двічі брали участь. Каже, телевізійники їм багато чого наобіцяли, але нічого з обіцяного не виконали. Тому Аня відмовилась брати участь у третій програмі. 

«Просила, аби на каналі пояснили, що нічого нам не платили. Я у Бориславі багато років живу. Мене багато людей знає. Коли грошей не маю, а хочу дітям купити ковбаси, йду в магазин – «на бороду» беру (у борг, – Авт.). Після ток-шоу мені вже у борг не давали, казали, що гроші маю, бо телеканал заплатив мені 40 тисяч грн. Я у магазині плакала і клялася, що не брала ніяких грошей. На каналі пообіцяли, що на Таню чекає сюрприз! Таня його до цих пір чекає! Пише їм, але вони рідко відписують. Кажуть, мають багато роботи…». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 11:54 :16