Новини » Політика 4 січня, 2018, 20:47
Віктор Чумак: Видворяти Саакашвілі з України немає куди

Видворяти Міхеїла Саакашвілі у Грузію для української влади –не дуже добре, бо всі вироки, які є стосовно політика у Грузії, визнані Європейським Союзом, Сполученими Штатами та демократичними країнами як політичне переслідування.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віктор Чумак.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва переніс із 3-го на 11 січня засідання з розгляду апеляційної скарги на відмову призначити запобіжний захід лідеру «Руху нових сил» Міхеїлу Саакашвілі. Засідання перенесли з огляду на те, що не всі народні обранці з тих, які заявляли про готовність взяти Саакашвілі на поруки, прийшли до зали суду.

Гість програми, коментуючи запитання, чому учора на суд у справі третього президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі не прийшов жоден із народних обранців, які брали його на поруки, зазначив, що таке могло статися через недопрацювання команди самого Саакашвілі.

На думку Віктора Чумака, усім депутатам слід було повідомити, що вони мають обов’язково бути присутніми на судовому засіданні. Нардеп також припустив, що багатьох із вище згаданих обранців цими днями не було у Києві.

Віктор Чумак також наголосив, що ситуація із Міхеїлом Саакашвілі може і має завершитися лише у правовий спосіб.

«Якщо говорити про правовий спосіб, то, чесно кажучи, видворяти Саакашвілі у Грузію для влади не дуже добре, бо всі ті вироки, які є стосовно нього у Грузії, визнані Європейським Союзом, Сполученими Штатами, демократичними країнами як політичне переслідування. Тому видворяти нема куди, по суті. Якщо він сам тільки не поїде в іншу країну», – зазначив Віктор Чумак.

Гість програми також заявив, що судовий процес, який відбувається над політиком, зшитий білими нитками. «Тому якщо йдеться про правовий спосіб, то воно нічим і не закінчиться», – вважає Віктор Чумак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 07:50 :04