Вершбоу виступив з критикою Зіґмара Ґабріеля за сумніви у доцільності озброєння України

Колишній заступник генсека НАТО Олександр Вершбоу висловив незадоволення позицією міністра закордонних справ Німеччини Зіґмара Ґабріеля, який у середу висловив скептицизм з приводу рішення США надати Україні летальні озброєння.

Про це повідомляє ukrainian.voanews.com.

Міністр закордонних справ Німеччини не лише виступає проти того, щоб Україна отримала можливість захищати себе, але і підтримує проект «Північний потік 2», який загрожує позбавити Україну мільярдів у вигляді плати за транзит енергоресурсів

Як повідомляли Reuters, спілкуючись із журналістами в Україні, Ґабріель заявив, що він сумнівається, що рішення США надати Україні летальні озброєння призведе до вирішення конфлікту на Донбасі.

Вершбоу, який працює в компанії колишнього генерального секретаря НАТО Андерса Фоґа Расмуссена (позаштатний радник президента України Петра Порошенка, міжнародний лобіст), наступним чином прокоментував позицію Ґабріеля.

«Міністр закордонних справ Німеччини не лише виступає проти того, щоб Україна отримала можливість захищати себе, але і підтримує проект «Північний потік 2», який загрожує позбавити Україну мільярдів у вигляді плати за транзит енергоресурсів», – твітує Вершбоу.

 

Loading...