четвер, 4 січня, 2018, 13:46 Регіони
У Чернівцях породіль та новонароджених повністю забезпечать ліками та медзасобами

У міському бюджеті Чернівців на 2018 рік передбачені видатки в сумі понад 7 млн грн для для повного забезпечення медикаментами та засобами медичного призначення породіль та новонароджених.

Про це повідомила прес-служба міської ради.

Враховано, що середня вартість звичайних пологів – 1100 грн, кесарського розтину – 3700 грн, середня вартість перебування однієї важкохворої новонародженої та недоношеної дитини – 9000 грн.

Відтепер всі породіллі та новонароджені, які зареєстровані в Чернівцях та поступають на пологи або кесарський розтин, забезпечуються медикаментами та засобами медичного призначення за рахунок коштів територіальної громади міста.

Міським управлінням охорони здоров’я проведено роз’яснювальну роботу з медичними працівниками пологових будинків, наголошено на особистій відповідальності керівників в разі виявлення порушень в медичному забезпеченні породіль та новонароджених. Відповідна інформація розміщена на стендах пологових будинків.

При виявленні порушень щодо медикаментозного забезпечення породіль та новонароджених в пологових будинках міста необхідно звертатись безпосередньо в адміністрації пологових будинків та в управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 14:14 :55