четвер, 4 січня, 2018, 14:11 Регіони
На Прикарпатті стартував прийом заявок на здобуття найпрестижнішої мистецької премії

На Прикарпатті розпочався збір творчих робіт на здобуття премії імені Ярослава Лукавецького. Ця премія є найвищою в області відзнако за вагомий внесок у розвиток образотворчого, народного, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури і дизайну.

Ця премія є найвищою в області відзнакою за вагомий внесок у розвиток образотворчого, народного, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури і дизайну.

Про це сьогодні, 4 січня, повідомив власкор IA ZIK.

Згідно з положенням про премію, твори і роботи приймаються комісією до 10 березня 2018 року. 

На здобуття премії імені Ярослава Лукавецького подаються нові твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. 

Комісія з присудження премії проводить розгляд та обговорення і оцінку творів у три конкурсні тури, премія присуджується автору чи виконавцю один раз за життя.

Довідка IA ZIK.

Премія імені Ярослава Лукавецького була встановлена в 2002 році обласною державною адміністрацією з метою популяризації найкращих творів мистецтва, архітектури і дизайну, піднесення їхньої ролі у духовному відродженні та естетичному вихованні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 13:16 :27