Новини » Світ 4 січня, 2018, 9:45 блоги
Франція організувала похід на кремлівських зрадофілів

Франція організувала свій похід на кремлівських зрадофілів.

Президент Франції Еммануель Макрон має намір зміцнювати юридичні методи захисту демократичного життя країни від фейкових новин. Про це він заявив у своєму новорічному привітанні пресі, яке транслював телеканал France 24.

«Ми будемо розвивати наш юридичний механізм для захисту демократичного життя від цих фейкових новин», – зазначив Макрон.

«Платформи (соціальних мереж) будуть зобов’язані діяти з підвищеною прозорістю, що стосується всього спонсоризованого змісту, щоб зробити публічним надбанням дані про рекламодавців і тих, хто їх контролює, але також, щоб обмежити суми, які виділяють на таке утримання», – сказав французький президент.

Він оголосив про підготовку закону, спрямованого проти фейкових новин. Макрон повідомив, що незабаром буде представлений проект закону для боротьби проти фіктивних новин в Інтернеті, особливо в виборчий період.

Як відомо, Facebook прийняв рішення зобов’язати користувачів розкривати дані про замовників політичної реклами, що публікується в соцмережі.

На цей крок компанія пішла після того, як з’ясувала, що російська так звана «ферма тролів», відома своєю прокремлівської пропагандою, скуповувала і поширювала політичну рекламу під час президентської кампанії в США.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 07:11 :18