live
Новини » Львів

У Жидачеві в школі облаштували шаховий клас

У Жидачеві в школі облаштували шаховий клас

У Жидачеві в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 урочисто відкрили та освятили клас «Юний шахіст»..

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на міськвиконком.

 

Цікавим було театралізоване дійство, а якому шаховими фігурами були учні школи, які відвідують гурток. Цій давній і шляхетній грі присвячували вірші, а найкращих гравців було згадано поіменно.

Шаховий гурток веде педагог Марія Кухтин. Її вихованці отримують перемоги у різноманітних турнірах. А відтепер шахова студія матиме і свій клас. Його відкриттю посприяла директор школи, депутат міської ради Оксана Мальцева.

 

Урочисто перерізали стрічку шахової аудиторії меценат і добрий друг шахістів Микола Шумельда й директор Центру творчості для дітей та молоді Оксана Полівчак, котра також сприяє розвитку шахів у місті й підтримує юні обдарування. Митрофорний протоієрей Стефан Гарасимів освятив приміщення та помолився за дітей і їхніх опікунів.

 

Не обійшлося і без гри у шахи, а право першого ходу було надано заступникові міського голови Ярославові  Гаврильчуку, котрий також привітав учасників дійства. У грі взяли участь і вихованці гуртка.

На завершення свята першокласники отримали від Миколи Шумельди «Шахові букварі», від міської ради – смаколики, а спеціаліст з питань молодіжної політики, фізкультури та спорту міськвиконкому Орест Долінський передав шаховий інвентар для класу, який було презентовано Львівською федерацією шахів у рамках програми «Розвиток шахів у Львівській області».

У Жидачеві в школі облаштували шаховий клас
У Жидачеві в школі облаштували шаховий клас
Loading...