Новини » Суспільство 3 січня, 2018, 22:00
Олег Винник: Найбільше розчаровує в Україні непрофесіоналізм

Коли будь-хто може стати політиком, або ж лікарем, купивши диплом, або ж дипломатом, то це дуже негативно відображається на житті країни.

Таку думку висловив співак, артист та композитор Олег Винник у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK

«Я б взяв участь у політиці тільки у тому випадку, якщо б від мене залежав мир в людських душах, і якщо тільки я зміг би це зробити. Безумовно, за таких обставин я погодився б піти в політику, адже мир для мене дуже важливий», – зізнався Винник.

Співак зазначив, що в Україні його найбільше розчаровує непрофесіоналізм абсолютно в усіх сферах.

«Містечковість, доступність та непрофесіоналізм мене розчаровують найбільше. Наприклад, коли будь-хто може стати політиком, або ж лікарем, купивши диплом, або ж дипломатом, то це дуже негативно відображається на житті країни. Звісно, я не говорю про всіх, адже є достойні люди. Але більшість все ж не заслуговує бути там, де вони опинилися», – певен артист.

Читайте також: Олег Винник зізнався, що є найдорожчим артистом в Україні

Натомість, зауважує Винник, часто українці, нарікаючи на свою країну, прагнуть виїхати за кордон, сподіваючись, що там вони отримують все.

«За кордон потрібно їхати по навички, щоб потім повернутися додому і зробити внесок у свою країну, а не для того, щоб показати своє «я», або ж мати краще життя», – підкреслив Олег Винник. 

Читайте також: Співак Олег Винник розповів, як відмовився від сцени у Лондоні заради України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:49 :15