середа, 3 січня, 2018, 17:44 Регіони
На Рівненщині прокуратура допомогла повернути державі чергові земельні ділянки

Органи прокуратури Рівненської області, реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, зробили черговий крок у напрямку відновлення законності у сфері земельних правовідносин.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Прокурорами під час вивчення стану додержання вимог земельного та водного законодавства на території Радивилівського району виявлено непоодинокі факти порушень Земельного та Водного кодексів України при розпоряджанні землями водного фонду. Зокрема, встановлено, що низку земельних ділянок було передано громадянам на підставі незаконно прийнятих сільськими радами рішень та укладених між сторонами тимчасових угод на право користування землею, тоді як правом розпоряджатись такими землями у комплексі із водним об’єктом (надавати в оренду) наділена лише обласна державна адміністрація.

Щоб відновити законність та з метою захисту інтересів держави, у справу втрутилася Дубенська місцева прокуратура і пред’явила до суду 10 позовних заяв з вимогою визнати незаконними та скасувати рішення сільських рад, визнати недійними тимчасові угоди на право користування земельними ділянками загальною площею 33 га та повернути їх державі.

Ще під час судового розгляду справи відповідачі повернули державі земельні ділянки водного фонду, а тому судом прийнято рішення про залишення позовних заяв без розгляду.

Таким чином, за втручання органів прокуратури Рівненської області земельні ділянки площею 33 га вартістю понад 1 млн. грн. повернуто у розпорядження держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 04:48 :50