середа, 3 січня, 2018, 10:25 Суспільство
Масова культура робить з людей пластилін, – Іво Бобул

Слідкуючи за сучасною українською музичною сценою, складається враження, що культурні цінності суспільству взагалі не потрібні. Зараз актуальними є безграмотність, безголовість та оголені тіла.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив народний артист Іво Бобул.

«Чомусь ми божнюємо рівнятися на чужі країни, тож звернімо увагу на Америку. Що робить будь-який співак мого рангу на Новий рік? Він є всюди: співає, гастролює. Мене цього року нікуди не запрошували. Звідси роблю висновок, що не живу в країні, якій потрібний. Тут треба тупих людей, безграмотних, безголосих, «голожопих». Така культура потрібна. Очевидно, хочуть зробити з нації пластилін, з якого можна буде виліпити все, що завгодно. Тут не люблять людей, які мають свою позицію, погляди та індивідуальний музичний смак», – говорить гість студії.

Іво Бобул наголошує на тому, що на його піснях виросла ціла плеяда людей – від малого до великого.

«Кожна країна має свій мелос. Україна теж. Я дотримуюся його і будую за цим принципом свою музику. Мій національний український мелос змішується з молдавським, румунським, бо в моїх жилах тече кров багатьох народів. Когось дратує моя творчість, комусь подобається. Проте із зали мого концерту люди виходять зовсім іншими. Я переконався у цьому неодноразово. На моїх піснях виросли і виховалися покоління», – каже артист.

Музикант підкреслив: пісня має бути мовою, і що зрозумілішою, то краще.

«Я не можу використовувати незрозумілий людям текст, бо ж хочу щоб пісня була мовою. А не те що зараз – її наче через м’ясорубку пропустили. Мова є сакральним інструментом наших предків. Я це шаную, бо по-іншому просто не можу. Не назву себе консерватором, бо йду в ногу з часом, адже хороша музика завжди залишається актуальною», – зазначає Бобул. 

Читайте також: Люди в метро готові з’їсти себе навзаєм, – Іво Бобул

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 04:21 :00