Новини » Події 3 січня, 2018, 6:00
Донеччани розповіли, як у Росії сприймають біженців з «ДНР»

Жителі окупованих територій Донецької і Луганської областей, які виїхали в Росію, сподіваючись на підтримку «братнього народу», тепер повертаються додому. Вони розчаровані тим, як їх зустрічали росіяни.

Про це повідомляє «Діалог».

За словами донеччан, вони побачили, що в «братній» РФ українці з непідконтрольних Україні територій – вигнанці й нікому не потрібні. Для росіян Донбас уже став «червоною ганчіркою».

Біженці з України їх дратують і не викликають у більшості випадків нічого, окрім зневаги. Це й зрозуміло, адже українці стають конкурентами на робочі місця, погоджуються працювати на зарплату нижчу, аніж місцеві жителі.

Люди зізнаються, що для них черговий новий рік – надія, яка закінчується розумінням того, що їх знову обдурили. Бойовики за рік, що минає так і не відновили будинки, які обіцяли, тому всі ремонтні роботи люди ведуть за свій рахунок. Усі обіцянки бойовиків виявилися пустими словами.

Як розповіла жителька Адмінпоселення Людмила, обіцянок за ці роки було мільйон: і рейси з донецького вокзалу на Ростов пустити прямі, і забезпечити себе продуктами самостійно, і пенсії-зарплати підняти, і торгувати з усім світом. «Я вже мовчу про «взяти Лондон» і «піти на Київ». Це все, звичайно, смішно, якби не було так сумно» – каже вона. За її словами, все більше жителів стали прозрівати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 07:21 :30