Новини » Світ 2 січня, 2018, 18:50
ЮНІСЕФ: Тисячі дітей у світі помирають, не проживши і дня
Фото: info-mir.com.ua
Фото: info-mir.com.ua

За підрахунками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), в перший день нового року в світі народилося 386 тисяч дітей. Причому половина з них з’явилася на світ в Індії, Китаї, Нігерії, Пакистані, Індонезії, США, Демократичній Республіці Конго, Ефіопії і Бангладеш.

Про це повідомляє Центр новини ООН.

У ЮНІСЕФ наголошують, що багато дітей не встигають прожити і одного дня. У 2016 році, за даними фонду, щодня близько 2,5 тисячі новонароджених вмирали протягом перших 24 годин свого життя. Понад 2,5 мільйонів дітей в 2016 року не прожили і одного місяця. 80 відсотків цих смертей, відзначають в ЮНІСЕФ, можна було б запобігти.

Діти, зокрема, вмирають у результаті пов’язаних з пологами ускладнень, а також сепсису і пневмонії, з якими сучасна медицина може ефективно боротися.

У Дитячому фонді заявляють про готовність зробити все для того, щоб врятувати мільйони дитячих життів. У лютому в ЮНІСЕФ запустять кампанію з вимогою забезпечити всіх матерів і новонароджених доступною і якісною медичною допомогою.

«Ми вступаємо в еру, коли кожен новонароджений повинен дожити до двадцять другого століття. Однак, на жаль, далеко не всі діти опиняються в рівних умовах. Дитина, що народилася в цьому році в Швеції, швидше за все, доживе до 2100 року, а немовля з Сомалі навряд чи проживе довше 2075 року «, – підкреслив представник ЮНІСЕФ Стефан Петерсон.

Нагадаємо, що за даними ЮНІСЕФ, щотижня на Донбасі через міни гине або травмується одна дитина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 16:27 :11