Новини » Світ 2 січня, 2018, 19:00
Саудівська Аравія має припинити переслідування мирних активістів, – ООН

Група спецдоповідача ООН засудила використання владою Саудівської Аравії антитерористичних законів з метою переслідування правозахисників і закликала її припинити репресії та звільнити всіх, хто був затриманий за мирне застосування своїх цивільних прав.

Про це повідомляє Центр новини ООН.

«Ми є свідками того, як захисників прав людини переслідують за мирне застосування прав на свободу самовираження, зібрань, асоціацій та віросповідання і карають за їх діяльність, – йдеться в заяві, підписаній групою правозахисників ООН. – Уряд ігнорує всі заклики експертів ООН та інших організацій покласти край подібним правопорушенням, виправити свої помилки і запобігти їх виникненню в подальшому».

За словами спецдоповідача ООН, в Саудівській Аравії систематично переслідують письменників, журналістів, релігійних лідерів, науковців та громадських активістів. З вересня 2017 року країні було арештовано більше 60 людей.Експерти заявили, що направили владі Саудівської Аравії запит на надання докладної інформації про ці арешти.

Правозахисники ООН відзначають, що репресії в країні відбуваються незважаючи на те, що в кінці 2016 року Саудівська Аравія була обрана членом Ради ООН з прав людини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 09:07 :57