вівторок, 2 січня, 2018, 14:57 Світ
Німеччина може запровадити санкції проти Facebook через збір даних про користувачів
Facebook. Фото: Pixabay
Facebook. Фото: Pixabay

Проти соціальної мережі Facebook можуть запровадити санкції у Німеччині. Там вважають, що компанія зловживає своїм становищем на ринку, вимагаючи згоди на необмежений збір даних про користувачів.

Про це заявив глава Федерального відомства з картелів Андреас Мундт, передає Укрінформ з посиланням Rheinischen Post.

«Ми можемо почати дії проти порушення, якщо воно буде у Федеративній Республіці Німеччина... Ми засуджуємо те, як компанія збирає та використовує персональні дані, вважаючи це можливим зловживанням на ринку» – сказав Мундт, додавши, що процедури проти іноземних компаній проводяться регулярно.

Facebook звинувачують у зборі даних про користувачів без їх відома та згоди. Тому антимонопольники почали розслідування та пригрозили можливими санкціями на компанію напередодні Різдва.

«Тепер ми подивимося, як Facebook відреагує на нашу критику», – сказав Мундт.

Лише після цього у відомстві будуть думати, як діяти далі. Або американська компанія запропонує власне рішення, або антимонопольне відомство заборонить «збирати та використовувати дані з третіх джерел без явної згоди користувачів».

У середині грудня Федеральне відомство з картелів заявило, що Facebook зловживає домінуванням серед інших соціальних мереж в Німеччині, вимагаючи згоди на необмежений збір даних з третіх джерел, включаючи такі, як WhatsApp messenger та Instagram, а також інтернет-сторінки і мобільні додатки інших власників, які пов’язані з соцмережею.

Рішення в рамках проведеного адміністративного розслідування щодо Facebook очікують не раніше літа цього року.

Нагадаємо, заборонена в Україні соцмережа привітала росіян українською мовою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-23 16:39 :56