вівторок, 2 січня, 2018, 10:23 Регіони
На Тернопільщині троє визволених військовополонених зустріли новорічні свята вдома
На Тернопільщині троє визволених військовополонених зустріли новорічні свята вдома
На Тернопільщині троє визволених військовополонених зустріли новорічні свята вдома

Військовослужбовці з Тернопільщини, яких звільнили з полону бойовиків під час обміну 27 грудня, провели новорічні свята вдома.

У вихідні трьох військових зустрічали на залізничному вокзалі Тернополя. Привітати звільнених земляків прийшли представники влади та небайдужі мешканці міста, повідомляє прес-служба ОДА.

«74 військовополонених, серед яких було й троє наших земляків, звільнили 27 грудня. Емоції радості, щастя, хвилювання відчувають не тільки сім’ї, які зустрічають своїх синів, чоловіків, братів. Я часто бачився з родинами наших полонених земляків, спілкувався з ними, чув багато прохань, клопотань, молитов щодо повернення хлопців з полону. Найважливіше те, що всі троє – Олексій, Василь та Володимир повернулися додому», – сказав голова облдержадміністрації Степан Барна.

«Тепер наше завдання – зробити все, щоб хлопці максимально повернулися до життя, створити їм умови для їхньої самореалізації. Я у розмові чув, що є бажання продовжити службу в Збройних силах України, буду цьому тільки радий, будемо підтримувати їх та допомагати», – додав Барна.

Як повідомляла IA ZIK, серед звільнених під час обміну між Києвом і «ЛНР» та «ДНР» українських військовослужбовців – жителі Тернопільщини Олексій Кодьман, Василь Гулька і Володимир Бачинський.

Олексій Кодьман і Василь Гулька понад два роки перебували у полоні луганських та донецьких бойовиків. Володимира Бачинського полонили у січні 2016 року. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 03:57 :55