live

Біометричний контроль на кордоні з Україною пройшли дві тисячі росіян

Фото Марієнко Андрій / УНІАН

За першу добу дії біометричного контролю при в’їзді в Україну кордон перетнули 3 тис. 300 іноземців, з них близько 1 тис. 900 осіб – громадяни Російської Федерації.

Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає 112 Україна.

«За першу добу роботи системи біометричного контролю кордон перетнули понад 3 300 іноземців з тієї категорії, що підлягає біометричному контролю, з них майже 1 900 – громадяни РФ. Система працювала без збоїв, якихось конфліктних ситуацій або провокацій також не було. Громадяни спокійно реагують», – сказав він.

Як повідомлялося, 1 січня 2018 року розпочала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 71 країни. Але ще 27 грудня Україна запустила тестовий режим біометричного контролю на кордоні з Росією.

Так, нова система фіксації біометричних даних не тільки дозволяє контролювати термін перебування в країні, але й підключена до баз даних Інтерполу. На кордоні перевіряються паспорта, ID-карти, водійські посвідчення і навіть техпаспорти. Передбачалося, що можуть виникнути технічні проблеми тільки у туристів, які не мають біометричних паспортів.

Читайте також: У Росії вже не приховують своїх планів щодо України на 2018 рікLoading...
Loading...
Loading...