понеділок, 1 січня, 2018, 12:02 Суспільство
Сонячні герої програми «Добрий ZIK» здійснили бажання найближчої людини

Історія Романа та Оксани Солтис, у яких синдром Дауна, вже відома в Україні. Попри свою особливість, пара закоханих зуміла одружилася. Тепер, на знак вдячності, молодята вирішили зробити подарунок найближчій людині у їхньому житті.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

Особливих Романа та Оксану познайомив спорт. Одного дня вони зустрілись на змаганнях та відтоді більш ніколи не розлучались. 

«Із першої зустрічі наші діти мріяли одружитися», – пригадує мати Романа Любов Солтис.

«Я дуже хотіла мати весілля! Бути у красивій білій сукні», – додає героїня програми Оксана Угрин.

Саме тому до редакції проекту надійшло прохання Любові Солтис. Жінка хотіла врешті реалізувати найбільшу мрію свого сина та його дівчини Оксани. Відтак, команда «Доброго ZIKу» потаємно організувала для сонячних людей весілля.

«Для них уся церемонія була величезною несподіванкою!», – коментує тренер Романа та Оксани Юрій Байцар.

Історію про Романа та Оксану Україна дізналась на початку минулого літа. Попри всі стереотипи, вони першими довели, що люди з ментальною інвалідністю мають право на любов.

«Після проекту до нас дзвонять з усієї України. Переважно батьки, у яких теж особливі діти, запитують, як одруження наших дітей взагалі було можливим?», – розповідає Любов Солтис.

Роман та Оксана продовжують плекати свої почуття і пишаються, що врешті стали  сім'єю. А напередодні новорічних свят молодята захотіли віддячити матері за добро, яке вона для них зробила.

«Вони сказали, що у театрі незабаром свято буде. Купили і подарували мені квитки. Я не знаю, як вони догадалися до цього, але я була дуже рада та розчулена жестом. Після вистави завжди почуваю себе окрилено, так ніби маю ще більше натхнення для роботи», – ділиться Любов Солтис.

Нагадаємо, у одній із програм команда «Доброго ZIKу» втілила найзаповітнішу мрію двох закоханих із синдромом Дауна, влаштувавши їм справжнє весілля. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 17:22 :04